Bea-fon puhelimen C350 yhteensopiva akku 700mAh
calcActive())">
Bea-fon puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
C350
Korvattavat Bea-fon puhelimen alkuperäisakut
C350
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Bea-fon puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-BEC350SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128177340 |
| Korvaa | C350 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Mitat | 40.15 x 48.90 x 4.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |