Bea-fon puhelimen C160 / C160 Schwarz yhteensopiva akku 700mAh
calcActive())">
Bea-fon puhelimen C160 / C160 Schwarz yhteensopiva akku 700mAh
In stock
- SKU
- CS-BEC160SL
18,95 €
Bea-fon puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
C160
C160 Schwarz
C160 Schwarz
Korvattavat Bea-fon puhelimen alkuperäisakut
C160
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Bea-fon puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-BEC160SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128214533 |
| Korvaa | C160 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.66Wh |
| Mitat | 44.20 x 41.00 x 4.60mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |