Asus X013DB, Zenfone Go TV akku 3000 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus puhelinten kanssa:
ASUS Zenfone Go TV
ZB551KL
X013DB
ZB551KL
X013DB
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus puhelin alkuperäisakut:
B11P1510
B11Bj9c
B11Bj9c
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-AUB551SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128123996 |
| Korvaa | B11P1510 / B11Bj9c |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.4Wh |
| Mitat | 74.50 x 50.80 x 5.40 mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |