Asus ZenPad 3S 10 LTE / Z500KL / ZenPad Z10L akku 7700mAh
calcActive())">
Asus ZenPad 3S 10 LTE / Z500KL / ZenPad Z10L akku 7700mAh
In stock
- SKU
- CS-AUP500SL
34,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tablettien kanssa:
ZenPad 3S 10 LTE
Z500KL
ZenPad Z10
ZT500KL
LCD Monitor M
MB16AHP
MB16AP
LCD Monitor X
XG17AHP
XG17AHPE
Z500KL
ZenPad Z10
ZT500KL
LCD Monitor M
MB16AHP
MB16AP
LCD Monitor X
XG17AHP
XG17AHPE
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus matkapuhelimien alkuperäisakut:
C12P1602
0B200-02110100
0B200-02110100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-AUP500SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128150169 |
| Korvaa | C12P1602 / 0B200-02110100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 7700mAh / 29.65Wh |
| Mitat | 145.10 x 139.00 x 2.30mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |