Asus ZenFone Pegasus 3S akku 5000 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus puhelinten kanssa:
ZenFone 3s Max
ZC521TL
ZenFone Pegasus 3S
ZenFone Pegasus 3S Dual SIM
ZC521TL
ZenFone Pegasus 3S
ZenFone Pegasus 3S Dual SIM
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus puhelin alkuperäisakut:
C11P1614
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-AUZ521SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128129776 |
| Korvaa | C11P1614 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 19.25Wh |
| Mitat | 87.20 x 64.52 x 4.70mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |