Asus ZenFone 4 A400CG, ZenFone 4 PF400CG akku 1500 mAh
calcActive())">
Asus ZenFone 4 A400CG, ZenFone 4 PF400CG akku 1500 mAh
In stock
- SKU
- CS-AZF410SL
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus puhelinten kanssa:
ZenFone 4 A400CG
ZenFone 4 PF400CG
ZenFone 4 PF400CG
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus puhelin alkuperäisakut:
C11P1404
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-AZF410SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128113218 |
| Korvaa | C11P1404 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1150mAh / 4.26Wh |
| Mitat | 75.78 x 40.32 x 4.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |