Asus ZenFone 3 Ultra, ZenFone 3 Ultra Dual SIM, ZU680KL akku 4600mAh
calcActive())">
Asus ZenFone 3 Ultra, ZenFone 3 Ultra Dual SIM, ZU680KL akku 4600mAh
In stock
- SKU
- CS-AUZ680SL
33,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus matkapuhelimien kanssa:
ZenFone 3 Ultra
ZenFone 3 Ultra Dual SIM
ZU680KL
ZenFone 3 Ultra Dual SIM
ZU680KL
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus matkapuhelimien alkuperäisakut:
0B200-02060000
C11P1516 (1ICP4/62/129)
C11P1516 (1ICP4/62/129)
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-AUZ680SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128131663 |
| Korvaa | 0B200-02060000 / C11P1516 (1ICP4/62/129) |
| Kapasiteetti (mAh) | 4600mAh / 17.71Wh |
| Mitat | 130.40 x 60.45 x 3.10mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |