Asus ZenFone 3 Deluxe 5.5 akku 3300 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus puhelinten kanssa:
ZenFone 3 Deluxe 5.5
ZenFone 3 Deluxe 5.5 Dual SIM
ZS550KL
ZenFone 3 Deluxe 5.5 Dual SIM
ZS550KL
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus puhelin alkuperäisakut:
C11P1603
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-AUZ550SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128128922 |
| Korvaa | C11P1603 / C11P1603 ( 1ICP4/59/115 ) |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 12.71Wh |
| Mitat | 117.35 x 57.60 x 3.15mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |