Asus ZE620KL, ZenFone 5 2018, ZenFone 5 2018 Dual SIM akku 3200mAh
calcActive())">
Asus ZE620KL, ZenFone 5 2018, ZenFone 5 2018 Dual SIM akku 3200mAh
In stock
- SKU
- CS-AUZ620SL
22,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus matkapuhelimien kanssa:
ZE620KL
ZenFone 5 2018
ZenFone 5 2018 Dual SIM
ZenFone 5 2018 Dual SIM TD-LTE
ZenFone 5 2018
ZenFone 5 2018 Dual SIM
ZenFone 5 2018 Dual SIM TD-LTE
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus matkapuhelimien alkuperäisakut:
0B200-02890100
C11P1708 (1ICP4/66/75)
C11P1708 (1ICP4/66/75)
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-AUZ620SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128139317 |
| Korvaa | 0B200-02890100 / C11P1708 (1ICP4/66/75) |
| Kapasiteetti (mAh) | 3200mAh / 12.32Wh |
| Mitat | 75.45 x 64.85 x 3.65mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |