Asus ZE500KG, ZE500KL, Zenfone 2 Laser ZE500KL akku 1800 mAh
calcActive())">
Asus ZE500KG, ZE500KL, Zenfone 2 Laser ZE500KL akku 1800 mAh
In stock
- SKU
- CS-AUF210SL
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus puhelinten kanssa:
ZE500KG
ZE500KL
Zenfone 2 Laser ZE500KL
ZE500KL
Zenfone 2 Laser ZE500KL
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus puhelin alkuperäisakut:
0B200-01480200
B11P1428
C11P1428
B11P1428
C11P1428
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-AUF210SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128108528 |
| Korvaa | 0B200-01480200 / C11P1428 (1CP5/51/71) / B11P1428 (1CP5/51/71) |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.66Wh |
| Mitat | 73.85 x 51.15 x 4.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |