Asus ZD552KL, ZE552KL, ZenFone 3 akku 2900mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus matkapuhelimien kanssa:
ZD552KL
ZE552KL
ZenFone 3
ZenFone 3 Deluxe Dual SIM Glob
ZenFone 4 Selfie Pro
ZenFone 4 Selfie Pro Dual SIM
ZS570KL
ZE552KL
ZenFone 3
ZenFone 3 Deluxe Dual SIM Glob
ZenFone 4 Selfie Pro
ZenFone 4 Selfie Pro Dual SIM
ZS570KL
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus matkapuhelimien alkuperäisakut:
0B200-02000500
C11P1511
C11P1511
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-AUC552SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128119098 |
| Korvaa | C11P1511 / 0B200-02000500 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2900mAh / 11.17Wh |
| Mitat | 73.60 x 64.50 x 3.70mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |