Asus ZC520TL, ZenFone 3 Max 5.2, ZenFone 3 Max 5.2 Dual SIM akku 4100mAh
calcActive())">
Asus ZC520TL, ZenFone 3 Max 5.2, ZenFone 3 Max 5.2 Dual SIM akku 4100mAh
In stock
- SKU
- CS-AUC523SL
32,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus matkapuhelimien kanssa:
ZC520TL
ZenFone 3 Max 5.2
ZenFone 3 Max 5.2 Dual SIM
ZenFone 3 Max 5.2 Global
ZenFone 3 Max 5.2 Global Dual
ZenFone 3 Max 5.2
ZenFone 3 Max 5.2 Dual SIM
ZenFone 3 Max 5.2 Global
ZenFone 3 Max 5.2 Global Dual
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus matkapuhelimien alkuperäisakut:
0B200-02300000
C11P1611
C11P1611
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-AUC523SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128119470 |
| Korvaa | C11P1611 / 0B200-02300000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4100mAh / 15.79Wh |
| Mitat | 79.82 x 60.73 x 4.64 mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |