Asus ZB633KL, ZenFone Max M2, ZenFone Max M2 Dual SIM akku 3900mAh
calcActive())">
Asus ZB633KL, ZenFone Max M2, ZenFone Max M2 Dual SIM akku 3900mAh
In stock
- SKU
- CS-AUM200SL
22,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus matkapuhelimien kanssa:
ZB633KL
ZenFone Max M2
ZenFone Max M2 Dual SIM
ZenFone Max M2
ZenFone Max M2 Dual SIM
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus matkapuhelimien alkuperäisakut:
C11P1805(1ICP4/67/87)
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-AUM200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128147039 |
| Korvaa | C11P1805(1ICP4/67/87) |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 15.02Wh |
| Mitat | 87.34 x 66.16 x 3.85mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |