Asus ZA550KL, ZenFone Live L1, ZenFone Live L1 Dual SIM akku 3000mAh
calcActive())">
Asus ZA550KL, ZenFone Live L1, ZenFone Live L1 Dual SIM akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-AUZ100SL
23,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus matkapuhelimien kanssa:
ZA550KL
ZenFone Live L1
ZenFone Live L1 Dual SIM
ZenFone Live L1 Dual SIM LTE
ZenFone Live L2
ZenFone Live L1
ZenFone Live L1 Dual SIM
ZenFone Live L1 Dual SIM LTE
ZenFone Live L2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus matkapuhelimien alkuperäisakut:
C11P1709 1ICP5/59/76
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-AUZ100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128148081 |
| Korvaa | C11P1709 1ICP5/59/76 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.4Wh |
| Mitat | 76.40 x 58.26 x 4.00mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |