Asus Z010AD, Z010D, Z010DA akku 5000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus matkapuhelimien kanssa:
Z010AD
Z010D
Z010DA
ZC550KL
ZenFone 5000
ZenFone 5000 Dual SIM TD-LTE
Zenfone Max
ZenFone Max Dual SIM TD-LTE
Z010D
Z010DA
ZC550KL
ZenFone 5000
ZenFone 5000 Dual SIM TD-LTE
Zenfone Max
ZenFone Max Dual SIM TD-LTE
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus matkapuhelimien alkuperäisakut:
C11P1508
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-AUC550SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128120353 |
| Korvaa | C11P1508 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 19Wh |
| Mitat | 88.20 x 60.00 x 5.70 m |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |