Asus Z00SD, ZC451TG, ZenFone Go 4.5 akku 1600 mAh
calcActive())">
Asus Z00SD, ZC451TG, ZenFone Go 4.5 akku 1600 mAh
In stock
- SKU
- CS-AUG451SL
20,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus puhelinten kanssa:
Z00SD
ZC451TG
ZenFone Go 4.5
ZC451TG
ZenFone Go 4.5
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus puhelin alkuperäisakut:
B11P1415
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-AUG451SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128114840 |
| Korvaa | B11P1415 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1600mAh / 6.08Wh |
| Mitat | 76.06 x 40.40 x 4.25 mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |