Asus X550, ZenFone Zoom, ZenFone Zoom Dual SIM akku 2900mAh
calcActive())">
Asus X550, ZenFone Zoom, ZenFone Zoom Dual SIM akku 2900mAh
In stock
- SKU
- CS-AUX550SL
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus matkapuhelimien kanssa:
X550
ZenFone Zoom
ZenFone Zoom Dual SIM
ZX550
ZX551ML ZX550M
ZenFone Zoom
ZenFone Zoom Dual SIM
ZX550
ZX551ML ZX550M
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus matkapuhelimien alkuperäisakut:
0B200-01670100
C11P1507
C11PjC1
C11P1507
C11PjC1
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-AUX550SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128137900 |
| Korvaa | C11P1507 / 0B200-01670100 / C11PjC1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2900mAh / 11.17Wh |
| Mitat | 68.00 x 57.00 x 4.50mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |