Asus X00DDA, Z00DDA, ZC553KL akku 3400mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus matkapuhelimien kanssa:
X00DDA
Z00DDA
ZC553KL
Zenfone 3 Max 5.5
ZenFone 3 Max Dual SIM 5.5
Z00DDA
ZC553KL
Zenfone 3 Max 5.5
ZenFone 3 Max Dual SIM 5.5
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus matkapuhelimien alkuperäisakut:
C11P1609 1ICP5/65/80
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-AUZ551SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128139829 |
| Korvaa | C11P1609 1ICP5/65/80 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 13.09Wh |
| Mitat | 81.72 x 63.18 x 4.12mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |