Asus X00A, X00ADA, ZB500KL akku 1900mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus matkapuhelimien kanssa:
X00A
X00ADA
ZB500KL
ZenFone Go 5.0
X00ADA
ZB500KL
ZenFone Go 5.0
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus matkapuhelimien alkuperäisakut:
0B200-02170000
B11P1602 ( 1ICP5/57/61 )
B11P1602 ( 1ICP5/57/61 )
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-AUB500SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128136583 |
| Korvaa | 0B200-02170000 / B11P1602 ( 1ICP5/57/61 ) |
| Kapasiteetti (mAh) | 1900mAh / 7.22Wh |
| Mitat | 64.28 x 56.64 x 5.10mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |