Asus Fonepad 8 Dual Sim Akku 3900mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus puhelinten kanssa:
FE380CG
Fonepad 8 Dual Sim
Fonepad 8 Dual Sim
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus tablettien alkuperäisakut:
C11P1331
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUF380SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128121954 |
| Mitat | 100.90 x 98.40 x 2.70mm |
| Korvaa | C11P1331 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 14.82Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |