Asus älypuhelinten ZenFone 8 / ZS590KS yhteensopiva akku 3900mAh
calcActive())">
Asus älypuhelinten ZenFone 8 / ZS590KS yhteensopiva akku 3900mAh
In stock
- SKU
- CS-AUZ590SL
22,95 €
Asus älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
ZenFone 8
ZS590KS
ZS590KS
Korvattavat Asus älypuhelinten alkuperäisakut
0B200-03950000
C11P2003
C11P2003
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-AUZ590SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,87 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128170143 |
| Korvaa | C11P2003 / 0B200-03950000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 15.09Wh |
| Mitat | 68.15 x 57.34 x 5.55mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |