Asus älypuhelinten ROG Phone 3 / ROG Phone III yhteensopiva akku 5600mAh
calcActive())">
Asus älypuhelinten ROG Phone 3 / ROG Phone III yhteensopiva akku 5600mAh
In stock
- SKU
- CS-AUS661SL
25,95 €
Asus älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
ROG Phone 3
ROG Phone III
ZS661KS
ROG Phone III
ZS661KS
Korvattavat Asus älypuhelinten alkuperäisakut
0B200-03720100
C11P1903
C11P1903
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-AUS661SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128163466 |
| Korvaa | C11P1903 / 0B200-03720100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5600mAh / 21.56Wh |
| Mitat | 110.30 x 53.56 x 5.40mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |