Asus älypuhelinten I001D / ROG Phone 2 yhteensopiva akku 5900mAh
calcActive())">
Asus älypuhelinten I001D / ROG Phone 2 yhteensopiva akku 5900mAh
In stock
- SKU
- CS-AUS660SL
22,95 €
Asus älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
I001D
ROG Phone 2
ROG Phone 2 Strix
ROG Phone 2 Ultimate
ROG Phone II
ROG Phone II Strix
ROG Phone II Ultimate
ZS660KL
ROG Phone 2
ROG Phone 2 Strix
ROG Phone 2 Ultimate
ROG Phone II
ROG Phone II Strix
ROG Phone II Ultimate
ZS660KL
Korvattavat Asus älypuhelinten alkuperäisakut
0B200-03510300
C11P1901
C11P1901
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-AUS660SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128150886 |
| Korvaa | C11P1901 / 0B200-03510300 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5900mAh / 22.72Wh |
| Mitat | 110.54 x 53.84 x 5.38mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |