Asus A68M akku 1850mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus matkapuhelimien kanssa:
A68M
PadFone E
PadFone E
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus matkapuhelimien alkuperäisakut:
C11P1321
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-APF500SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128104551 |
| Korvaa | C11P1321 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1850mAh / 7.03Wh |
| Mitat | 57.14 x 55.70 x 4.29 mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |