Asus A501CG-2A508WWE, T00F, T00J akku 2100 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus puhelinten kanssa:
A501CG-2A508WWE
T00F
T00J
T00F
T00J
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus puhelin alkuperäisakut:
0B200-00850000
C11P1324
C11P1324
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-AZF500SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128094685 |
| Korvaa | C11P1324 / 0B200-00850000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 7.98Wh |
| Mitat | 63.48 x 53.32 x 4.29mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |