Asus A006, V520KL, ZenFone V akku 2900mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus matkapuhelimien kanssa:
A006
V520KL
ZenFone V
V520KL
ZenFone V
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus matkapuhelimien alkuperäisakut:
0B200-02480000
C11P1616
C11P1616
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-AUV520SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128139966 |
| Korvaa | C11P1616 / 0B200-02480000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2900mAh / 11.17Wh |
| Mitat | 71.74 x 61.85 x 3.96mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |