Asus PadFone X Mini 4.5, PadFone X Mini 4.5 4G, PF450CL akku 2000 mAh
calcActive())">
Asus PadFone X Mini 4.5, PadFone X Mini 4.5 4G, PF450CL akku 2000 mAh
In stock
- SKU
- CS-AUT005SL
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus puhelinten kanssa:
PadFone X Mini 4.5
PadFone X Mini 4.5 4G
PF450CL
PadFone X Mini 4.5 4G
PF450CL
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus puhelin alkuperäisakut:
B11P1406
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-AUT005SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128097549 |
| Korvaa | B11P1406 / 0B200-01110000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.6Wh |
| Mitat | 85.56 x 41.46 x 4.65mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |