Asus A80, A86, Infinity A80 akku 2300 mAh
calcActive())">
Asus A80, A86, Infinity A80 akku 2300 mAh
In stock
- SKU
- CS-AUP800SL
21,95 €
10,98 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus puhelinten kanssa:
A80
A86
Infinity A80
A86
Infinity A80
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus puhelin alkuperäisakut:
C11-A80
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-AUP800SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128085379 |
| Korvaa | C11-A80 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2300mAh / 8.74Wh |
| Mitat | 93.61 x 40.76 x 4.14mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |