Apple iPhone Xs yhteensopiva akku 2600 mAh
calcActive())">
Apple iPhone yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin iPhone malleihin:
A1920
A2097
A2098
A2099
A2100
iPhone 11.2
iPhone Xs
A2097
A2098
A2099
A2100
iPhone 11.2
iPhone Xs
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Apple alkuperäisakut:
616-00514
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-IPH840SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128140207 |
| Korvaa | 616-00514 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 9.88Wh |
| Mitat | 96.75 x 58.32 x 4.08mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |