Apple iPhone Xs Max yhteensopiva akku 3150 mAh
calcActive())">
Apple iPhone yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin iPhone malleihin:
A1921
A2014
A2100
A2101
A2102
A2103
iPhone 11.4
iPhone Xs Max
A2014
A2100
A2101
A2102
A2103
iPhone 11.4
iPhone Xs Max
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Apple alkuperäisakut:
616-00506
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-IPH850SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128140214 |
| Korvaa | 616-00506 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3150mAh / 11.97Wh |
| Mitat | 105.43 x 62.94 x 4.25mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |