Apple iPhone 6S yhteensopiva akku 1715 mAh
calcActive())">
Apple iPhone 6S yhteensopiva akku 1715 mAh
In stock
- SKU
- CS-IPH611SL
18,95 €
15,95 €
Apple iPhone yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin iPhone malleihin:
iPhone 6S
A1633
A1688
A1691
A1700
A1633
A1688
A1691
A1700
Huom: Osta mukaan myös akun kiinnitysteippi, tämä ei tule akun mukana:
https://www.akkukauppa.com/iphone-6-7-8-se-2-akun-teippi-kiinnitysteippi-akkuteippi.html
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Apple alkuperäisakut:
616-00036
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-IPH611SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128108740 |
| Korvaa | 616-00036 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1715mAh / 6.52Wh |
| Mitat | 96.00 x 38.14 x 3.40mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |