Apple iPhone 3G 16GB akku 1200mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Apple matkapuhelimien kanssa:
iPhone 3G 16GB
iPhone 3G 8GB
iPhone 3G 8GB
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Apple matkapuhelimien alkuperäisakut:
616-0372
616-0428
616-0433
HLP088-H1942
616-0428
616-0433
HLP088-H1942
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-IPH390SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128025795 |
| Korvaa | HLP088-H1942 / 616-0372 / 616-0428 / 616-0433 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 70.92 x 41.50 x 4.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |