Apple 2016 iPhone SE yhteensopiva akku 1620 mAh
calcActive())">
Apple 2016 iPhone SE yhteensopiva akku 1620 mAh
In stock
- SKU
- CS-IPH172SL
18,95 €
15,95 €
Apple iPhone yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin iPhone malleihin:
iPhone SE
A1662
A1723
A1724
A1662
A1723
A1724
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Apple alkuperäisakut:
616-00106
616-00107
616-00107
HUOM! Tämä akku ei sovi 2020 tai sitä uudempiin iPhone SE malleihin. Ainoastaan iPhone SE 1-sukupolvi yhteensopiva. iPhone SE 1-sukupolvi julkaistiin vuonna 2016
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-IPH172SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128119043 |
| Korvaa | 616-00107 / 616-00106 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1620mAh / 6.19Wh |
| Mitat | 90.46 x 32.32 x 3.56mm |
| Jännite | 3,82 V |
Customer Reviews
Hinta
5
Laatu
5
Suosittelen
5
Ihan jees
Review by
Aavi
Tuote on sitä mitä pitikin. Akun mukana on työkalut vaikka mainintaa siitä en löytänyt, joten nyt mulla on kahdet työkalut.
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |