Amazon älypuhelinten 6581A / Fire Phone yhteensopiva akku 2400mAh
calcActive())">
Amazon älypuhelinten 6581A / Fire Phone yhteensopiva akku 2400mAh
In stock
- SKU
- CS-AMF658SL
21,95 €
Amazon älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
6581A
Fire Phone
Fire Phone 32GB
Fire Phone 64GB
SD4930UR
Fire Phone
Fire Phone 32GB
Fire Phone 64GB
SD4930UR
Korvattavat Amazon älypuhelinten alkuperäisakut
26S1003-A
58-000057
58-000068
S12-M1-C
58-000057
58-000068
S12-M1-C
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Amazon älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-AMF658SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128086925 |
| Korvaa | 26S1003-A / 58-000057 / 58-000068 / S12-M1-C |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 9.12Wh |
| Mitat | 107.05 x 38.21 x 4.27mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |