CAT älypuhelinten S50c yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
CAT älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
S50c
Korvattavat CAT älypuhelinten alkuperäisakut
023.B0008.0061
A09QA008H
A09QA008H
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu CAT älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-CAS510SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,75 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128148333 |
| Korvaa | A09QA008H / 023.B0008.0061 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 9.75Wh |
| Mitat | 60.40 x 55.50 x 5.90mm |
| Jännite | 3,75 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |