CAT älypuhelinten S42 yhteensopiva akku 4100mAh
calcActive())">
CAT älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
S42
Korvattavat CAT älypuhelinten alkuperäisakut
596266
TPJ20A05P
TPJ20A05P
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu CAT älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-CAS420SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128173656 |
| Korvaa | 596266 / TPJ20A05P |
| Kapasiteetti (mAh) | 4100mAh / 15.79Wh |
| Mitat | 68.50 x 61.80 x 6.00mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |