Alcatel OT-C550, OT-C550A, OT-C560 akku 700mAh/2.59Wh
calcActive())">
Alcatel OT-C550, OT-C550A, OT-C560 akku 700mAh/2.59Wh
In stock
- SKU
- CS-OT560SL
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel matkapuhelimien kanssa:
OT-C550
OT-C550A
OT-C560
OT-C560A
OT-C550A
OT-C560
OT-C560A
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Alcatel matkapuhelimien alkuperäisakut:
T5000023AAAA
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-OT560SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128016984 |
| Korvaa | T5000023AAAA |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Mitat | 55.91 x 39.45 x 4.26mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |