Alcatel One Touch V770, One Touch V770A, OT-V770 akku 700mAh/2.59Wh
calcActive())">
Alcatel One Touch V770, One Touch V770A, OT-V770 akku 700mAh/2.59Wh
In stock
- SKU
- CS-OTV770SL
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel matkapuhelimien kanssa:
One Touch V770
One Touch V770A
OT-V770
OT-V770A
One Touch V770A
OT-V770
OT-V770A
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Alcatel matkapuhelimien alkuperäisakut:
B-Lava
CAB30C0000C1
OT-BY30
T5001664AAAA
CAB30C0000C1
OT-BY30
T5001664AAAA
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-OTV770SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128066309 |
| Korvaa | OT-BY30 / T5001664AAAA / CAB30C0000C1 / B-Lava |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Mitat | 52.50 x 38.45 x 4.10mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |