Alcatel One Touch POP 4, One Touch POP 4 LTE, OT-5051 akku 1750mAh
calcActive())">
Alcatel One Touch POP 4, One Touch POP 4 LTE, OT-5051 akku 1750mAh
In stock
- SKU
- CS-OTP025XL
20,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel matkapuhelimien kanssa:
One Touch POP 4
One Touch POP 4 LTE
OT-5051
OT-5051X
One Touch POP 4 LTE
OT-5051
OT-5051X
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Alcatel matkapuhelimien alkuperäisakut:
TLp025H1
TLp025H7
TLp025H7
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-OTP025XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128128946 |
| Korvaa | TLp025H1 / TLp025H7 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1750mAh / 6.65Wh |
| Mitat | 70.65 x 61.90 x 4.30mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |