Alcatel One Touch Pop 3 5.5, OT-5025, OT-5025D akku 2900mAh
calcActive())">
Alcatel One Touch Pop 3 5.5, OT-5025, OT-5025D akku 2900mAh
In stock
- SKU
- CS-OT502SL
22,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel matkapuhelimien kanssa:
One Touch Pop 3 5.5
OT-5025
OT-5025D
OT-5025
OT-5025D
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Alcatel matkapuhelimien alkuperäisakut:
CAC2910008C1
TLp029A1
TLp029A1
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-OT502SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128112907 |
| Korvaa | TLp029A1 / CAC2910008C1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2900mAh / 11.02Wh |
| Mitat | 79.41 x 64.80 x 3.66mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |