Alcatel One Touch Pixi First, OT-4024, OT-4024D akku 1400mAh
calcActive())">
Alcatel One Touch Pixi First, OT-4024, OT-4024D akku 1400mAh
In stock
- SKU
- CS-OT402SL
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel matkapuhelimien kanssa:
One Touch Pixi First
OT-4024
OT-4024D
OT-4024X
OT-4024
OT-4024D
OT-4024X
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Alcatel matkapuhelimien alkuperäisakut:
TLi014C7
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-OT402SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128121763 |
| Korvaa | TLi014C7 / TLP020A2 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1400mAh / 5.18Wh |
| Mitat | 59.50 x 53.40 x 4.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |