Alcatel One Touch Pixi 4 7.0, One Touch Pixi 4 7.0 3G, One Touch Pixi 4 7.0 4G akku 2500mAh
calcActive())">
Alcatel One Touch Pixi 4 7.0, One Touch Pixi 4 7.0 3G, One Touch Pixi 4 7.0 4G akku 2500mAh
In stock
- SKU
- CS-OTP470SL
23,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel matkapuhelimien kanssa:
One Touch Pixi 4 7.0
One Touch Pixi 4 7.0 3G
One Touch Pixi 4 7.0 4G
OT-8063
OT-9003A
OT-9003X
One Touch Pixi 4 7.0 3G
One Touch Pixi 4 7.0 4G
OT-8063
OT-9003A
OT-9003X
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Alcatel matkapuhelimien alkuperäisakut:
TLp025GC
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-OTP470SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128138662 |
| Korvaa | TLp025GC |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 9.5Wh |
| Mitat | 75.38 x 69.35 x 3.20mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |