Alcatel One Touch Pixi 4 6", One Touch Pixi 4 6.0 LTE, OT-9001A akku 2400mAh
calcActive())">
Alcatel One Touch Pixi 4 6", One Touch Pixi 4 6.0 LTE, OT-9001A akku 2400mAh
In stock
- SKU
- CS-OTP900SL
20,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel matkapuhelimien kanssa:
One Touch Pixi 4 6"
One Touch Pixi 4 6.0 LTE
OT-9001A
OT-9001X
One Touch Pixi 4 6.0 LTE
OT-9001A
OT-9001X
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Alcatel matkapuhelimien alkuperäisakut:
TLi025A1
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-OTP900SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128132691 |
| Korvaa | TLi025A1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 9.24Wh |
| Mitat | 70.50 X 62.10 X 4.20mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |