Alcatel One Touch Pixi 4 6.0, One Touch Pixi 4 6.0 3G, OT-8050D akku 2500mAh
calcActive())">
Alcatel One Touch Pixi 4 6.0, One Touch Pixi 4 6.0 3G, OT-8050D akku 2500mAh
In stock
- SKU
- CS-OTP903SL
22,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel matkapuhelimien kanssa:
One Touch Pixi 4 6.0
One Touch Pixi 4 6.0 3G
OT-8050D
OT-9001A
OT-9001X
Pixi 4 6.0
One Touch Pixi 4 6.0 3G
OT-8050D
OT-9001A
OT-9001X
Pixi 4 6.0
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Alcatel matkapuhelimien alkuperäisakut:
TLp025DC
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-OTP903SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128138280 |
| Korvaa | TLp025DC / TLp025D2 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 9.5Wh |
| Mitat | 75.48 x 69.55 x 3.10mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |