Alcatel One Touch Pixi 4 4.0, OT-4034, OT-4034D akku 1200mAh
calcActive())">
Alcatel One Touch Pixi 4 4.0, OT-4034, OT-4034D akku 1200mAh
In stock
- SKU
- CS-OTP440XL
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel matkapuhelimien kanssa:
One Touch Pixi 4 4.0
OT-4034
OT-4034D
OT-4034X
OT-4034
OT-4034D
OT-4034X
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Alcatel matkapuhelimien alkuperäisakut:
TLi015M1
TLi015M7
TLi015M7
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-OTP440XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128125198 |
| Korvaa | TLi015M1 / TLi015M7 / TLi015MA |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.56Wh |
| Mitat | 80.10 x 34.10 x 4.70mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |