Alcatel One Touch Pixi 3 8" 3G, One Touch Pixi 4 6.0, One Touch Pixi 4 6.0 LTE akku 2500mAh
calcActive())">
Alcatel One Touch Pixi 3 8" 3G, One Touch Pixi 4 6.0, One Touch Pixi 4 6.0 LTE akku 2500mAh
In stock
- SKU
- CS-OT805SL
20,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel matkapuhelimien kanssa:
One Touch Pixi 3 8" 3G
One Touch Pixi 4 6.0
One Touch Pixi 4 6.0 LTE
OT- 9001A
OT- 9001X
OT-8050D
One Touch Pixi 4 6.0
One Touch Pixi 4 6.0 LTE
OT- 9001A
OT- 9001X
OT-8050D
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Alcatel matkapuhelimien alkuperäisakut:
CAC2580010C2
TLp025G2
TLp025G2
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-OT805SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128125181 |
| Korvaa | CAC2580010C2 / TLp025G2 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 9.5Wh |
| Mitat | 73.10 x 54.13 x 4.40mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |