Alcatel One Touch Pixi 3 4.0, One Touch Pixi 3 4.0 3G, OT-4013 akku 1300mAh
calcActive())">
Alcatel One Touch Pixi 3 4.0, One Touch Pixi 3 4.0 3G, OT-4013 akku 1300mAh
In stock
- SKU
- CS-OTP340SL
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel matkapuhelimien kanssa:
One Touch Pixi 3 4.0
One Touch Pixi 3 4.0 3G
OT-4013
OT-4013D
OT-4013J
OT-4013K
OT-4013M
One Touch Pixi 3 4.0 3G
OT-4013
OT-4013D
OT-4013J
OT-4013K
OT-4013M
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Alcatel matkapuhelimien alkuperäisakut:
TLi013B2
TLi013BB
TLi013BB
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-OTP340SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128128410 |
| Korvaa | TLi013BB / TLi013B2 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1300mAh / 4.81Wh |
| Mitat | 64.38 x 49.95 x 4.30mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |