Alcatel One Touch Link Y858 akku 1600mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel reitittimien kanssa:
One Touch Link Y858
One Touch Link Y858V
One Touch Link Y858V
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Alcatel reitittimien alkuperäisakut:
TLi018D1
TLi018D2
TLi018D2
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi reitittimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussä…
| SKU | CS-OT503SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128121381 |
| Korvaa | TLi018D1 / TLi018D2 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1600mAh / 5.92Wh |
| Mitat | 58.00 x 52.00 x 5.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |