Alcatel One Touch Idol Ultra, OT-6033, OT-6033X akku 1800mAh
calcActive())">
Alcatel One Touch Idol Ultra, OT-6033, OT-6033X akku 1800mAh
In stock
- SKU
- CS-OT603SL
19,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel matkapuhelimien kanssa:
One Touch Idol Ultra
OT-6033
OT-6033X
OT-6033
OT-6033X
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Alcatel matkapuhelimien alkuperäisakut:
TLP018C2
TLp018C4
TLp018C4
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-OT603SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128086024 |
| Korvaa | TLP018C2 / TLp018C4 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.66Wh |
| Mitat | 73.60 x 56.25 x 3.56mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |