Alcatel One Touch Idol 3C, One Touch Idol 3C TD-LTE, OT5026D akku 2900mAh
calcActive())">
Alcatel One Touch Idol 3C, One Touch Idol 3C TD-LTE, OT5026D akku 2900mAh
In stock
- SKU
- CS-OTC502SL
24,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel matkapuhelimien kanssa:
One Touch Idol 3C
One Touch Idol 3C TD-LTE
OT5026D
OT-5026J
OT-5606
One Touch Idol 3C TD-LTE
OT5026D
OT-5026J
OT-5606
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Alcatel matkapuhelimien alkuperäisakut:
TLp029C7
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-OTC502SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128136446 |
| Korvaa | TLp029C7 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2900mAh / 11.17Wh |
| Mitat | 77.10 x 62.58 x 3.40mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |